• English
  • header-n2
  • header-n3
  • header-n1
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • foto5
  • foto2
  • foto7
Trénujeme

Prachatice:

po 17:30 - 19:00
st  17:30 - 19:00

Vimperk:

čt  17:30 - 19:30

Čkyně:

st  18:00 - 19:00
pá 17:30 - 19:00

Více informací zde.


Facebook

Trénink reprezentace na Mistrovství Evropy v plném proudu.
A hned se vyzkoušely nové oddílové bundy. Klukům vyloženě sluší :)
... VíceMéně

Jdi na FB

Před týdnem se v sobotu konal mezinárodní (i když nikdo ze zahraničí nakonec nepřijel) turnaj Grand Prix Kadaň. Opět jsme měli své zastoupení, a to v Mírovi, Honzovi, Lukym a Míše.

Míra se po počátečním chrápání při kata rozjel, a v semifinále i finále předvedl excelentní výkony, kdy jeho katy byly naprosto a jasně jiné kvality, než soupeřů. Takže zlato.
K jeho zápasům už měli jeho věčně nespokojení trenéři výtky, ale nakonec neprohrál jediný zápas a opět vybojoval zlato, a tím pádem i krásný pohár za kombinaci vítězství v obou disciplínách.

Luky byl s Mírou ve stejné kategorii, a v kata podal velice slušný výkon a probojoval se až do semifinále, kde urval 6. místo. Nasazení lva, techniku ještě musíme pilovat.

Honzík prohrál kata hned v prvních dvou kolech, nedařilo se mu vůbec dostat se do tempa. V kumite byl výkon o něco lepší, nějaký ten zápas i vyhrál, ale na výraznější postup to nestačilo.

Kluci nás pak reprezentovali i v disciplíně kata team, kde pro ti nim stály 3 týmy. Po vcelku slušném výkonu se jim podařilo vybojovat stříbro.

Míša startovala v kata i kumite. V kata předvedla výborný výkon, ač to nakonec na postup nestačilo. V kumite předvedla hlavně srdíčko, ale vzhledem k tomu, že oproti soupeřkám cvičí jen chvíli, technicky na ně zkrátka nestačila.
... VíceMéně

Jdi na FB

Gasshuku Czech republic, Prachatice, ČR

Vrcholem snažení členů a představitelů oddílu Tsunami Prachatice byl rok 2005, kdy oddíl pod hlavičkou Jihočeského svazu JKA karate a za podpory města Prachatice úspěšně uspořádal mezinárodní výukový seminář Gasshuku Czech Republic s účastí japonských instruktorů, pánů Ochiho, Sugimury a Akiti. Jedná se o historicky vůbec první akci podobného formátu v historii Českého svazu JKA.

Celá akce dopadla výborně, jak instruktoři, tak účastníci si průběh semináře velice pochvalovali. Jak vidno z fotografií, a kromě historie města u nich nemalý zájem vzbudilo též víno.

Za celý tým organizátorů bychom tímto rádi poděkovali všem, kteří se na celé akci podíleli, hlavně pak za město Prachatice Mgr. Štemberkové, Hotelu Albatros a paní Siplové, Hotelu Park a panu Novotnému a zejména generálnímu sponzoru celé akce, firmě Memfis a p.Petřekovi, která celou akci nemalou měrou finančně podpořila. Výčet všech, kterým patří náš dík, by byl velmi dlouhý, proto doufám, že ti kterých se to týká a nejsou zde výslovně uvedeni se na nás nebudou zlobit.