čt  17:00 - 18:30

Contact us for more information.

Podporují nás:

se spolupodílí na financování činnosti našeho oddílu.
Z finančních prostředků Jihočeského kraje je hrazeno startovné a cestovné na ME, MS, MČR, NP.

Facebook
REFERENCE:
Už dlouho nás něco tak obrovský nebavilo. Konečně máme něco, co můžeme dělat společně a hlavně v partě super lidí. Na každý trénink se neskutečně těšíme a ten pocit pak....k nezaplacení. Takže velké díky trenérům. Zuzka, Petr a Patrik

II.kolo Krajské ligy WKF – Prachatice

Dobrý den. V sobotu 17.5.2008 přijeli opět po roce do Prachatic karatisté Jihočeského svazu karate, aby zde změřili síly ve 2. kole Krajské ligy. Celkem startovalo 132 závodníků ve všech věkových kategoriích. Karatedo klub Tsunami Prachatice reprezentovalo 8 závodníků, kteří získali celkem 9 cenných kovů.
Ve starších žácích Jiří HRDLIČKA nejprve 2. místo v kata a poté přidal ještě bronz v kumite do 52 kg. Jakub DIEPOLD byl v kata 4. a v kumite do 52 kg bral stříbro. Karel NOVÝ vybojova v kategorii nad 60 kg 2. místo. Na své první soutěži byl v dorostencích do 70 kg Radek HLAVÍN a hned si připsal na své konto 3. místo. Smolařem dorostenecké kategorie se stal Michal ŘEZNÍČEK, který se umístil v kata i kumite do 52 kg 4. V juniorech do 61 kg vybojoval Václav ŠVÁCHA 3. místo. Miroslav LIBÍNSKÝ byl v hmotnostní kategorii nad 76 kg 4. Stříbrnou medaily přidal ještě kata team junioři ve složení ŘEZNÍČEK, ŠVÁCHA a DIEPOLD. Na své první soutěži v kategorii muži si počínal velmi úspěšně Jan VOPÁTEK. Nejprve zvítězil v kata a později přidal druhé zlato v hmotnostní kategorii do 75 kg. Velké poděkování patří všem, kteří se na soutěži podíleli na přípravě a hladkém průběhu soutěže. Zejména pan Dragomir VUČENOVIČ, který se tradičně zhostil úlohy ředitele soutěže. Dále jsou to Tomáš Červinka, Drahoslav Červinka, Tomáš Pavlík, Aneta Čadová a Jakub Kašpar.