• English
  • header-n2
  • header-n3
  • header-n1
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • foto5
  • foto2
  • foto7
Trénujeme

Prachatice:

po 17:30 - 19:00
st  17:30 - 19:00

Vimperk:

čt  17:30 - 19:30

Čkyně:

st  18:00 - 19:00
pá 17:30 - 19:00

Více informací zde.


Facebook

23 hodin  

Karatedo klub Tsunami Prachatice

13. 10. 2018 Kadaň ... VíceMéně

Jdi na FB

23 hodin  

Karatedo klub Tsunami Prachatice

Včera, v sobotu 13. 10., se v Kadani konalo 2. kolo národního poháru dorostu a seniorů, a 2. kolo národní ligy žáků a dorostu.

Na národním poháru jsme měli zastoupení v Jirkovi Hrdličkovi v kategorii mužů. V kata se mu podařilo se probojovat jen mezi osm nejlepších, v kumite se mu však dařilo, bez jediného prohraného zápasu národní pohár vyhrál a ukázal tak, že i po roce pauzy je s ním třeba počítat.

V národní lize jsme měli jeden žákovský tým. Mirďa byl nasazován do kata i kumite. Na výkonu se podepsala jeho nedávná operace, ale na to, že jen den předtím začal teprve běhat, podal výborné výkony.
Míša šla také obě disciplíny a odjela si jako jediná slečna v týmu nejvíc zápasů. Ještě se má hodně co učit, ale vzorně poslouchala rad coache a rvala se jako lvice.
Lukáš, přestože byl menší než většina soupeřů, bojoval s plným nasazením, a nebyl na něm znát žádný strach ani respekt. V obou disciplínách podal slušný výkon.
Honzík si rovněž zkusil disciplíny obě. Na to, kolik už má zkušeností, podal výkon průměrný, ale nic, na čem by se nedalo zamakat.
Všechny děti bojovaly s plným nasazením až do konce, i přestože měly kolem deseti duelů.

Všem díky za vzornou reprezentaci oddílu, a obrovský dík rodičům za jejich podporu a čas!

Největší dík patří Mírovo a Míši mamince Lucce, která vše dokumentovala, pomáhala s coachováním týmu, a poskytla celému týmu velkou psychickou podporu.

Nyní nás čeká příprava na kvapem se blížící mistrovství republiky...
... VíceMéně

Jdi na FB

Dnes II.NP dorostenců a seniorů a 2.kolo ligy žáků v Kadani ... VíceMéně

Jdi na FB

ME JKA mládeže v Srbském Kragujevaci

Minulý víkend se konalo ME JKA mládeže v Srbském Kragujevaci. V barvách Karatedo klubu Tsunami se představili Míra Hovorka a Andrea Hiklova. „Oba předvedli výborné výkony, a to jak v individuálních disciplínách kata i kumite, tak i týmů. Míra v kategorii jedenáctiletých a Andrea v šestnáctiletých. Bohužel na víc než druhé kolo to nestačilo. Nicméně cvičili velice dobře,“ pochválil oba závodníky trenér David Havlík a doplnil: „V rámci Mistrovství Evropy byly i soutěže týmů, kde náš oddíl Tsunami Prachatice reprezentoval Míra Hovorka. Vedl si velice dobře a se svými spolubojovníky nakonec získal bronzovou medaili v kategorii kumite týmy jedenáctiletých. Velka gratulace patří nejen medailistovi, ale i Andree Hiklové.

Skvělé vystoupení na evropském šampionátu karatistů v Srbsku má za sebou Miroslav Hovorka z Karatedo klubu Tsunami Prachatice.