• English
  • header-n2
  • header-n3
  • header-n1
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • foto5
  • foto2
  • foto7
Trénujeme

Prachatice:

po 17:30 - 19:00
st  17:30 - 19:00

Vimperk:

čt  17:30 - 19:30

Čkyně:

st  18:00 - 19:00
pá 17:30 - 19:00

Více informací zde.


Facebook

Včera, 10.února se konal Národní pohár seniorů a dorostenců.

Naše dojo skvěle reprezentovala Andrea Hiklová, která získala bronzovou medaili v kata i kumite. Velká gratulace!!!

Poté se konalo I.kolo ČNL žáků, kde za nás nastoupili Jan Kuthan, Lukáš Appelt a Michaela Hovorková. Pro všechny to bylo především o získávání a sbírání zkušeností, které, jak věříme, uplatní za měsíc na Národním poháru.

Díky patří všem trenérům, kteří se našim závodníkům věnují a také rodičům za podporu.
... VíceMéně

Jdi na FB

Praha, Štěrboholy ... VíceMéně

Jdi na FB

Vzhledem k pololetním prázdninám a vysvědčení odpadá dnešní trénink v Prachaticích a páteční trénink ve Čkyni.

Pro zájemce tedy dnes trénink ve Čkyni od 18:00
a zítra ve Vimperku od 17:30
... VíceMéně

Jdi na FB

MS Jka – Irsko Limerick

Irsko LimerickOd 17.8.2017 začalo MS v Irském Limericku. Z našeho oddílu se MS účastnili Míra Hovorka v kategorii kata i kumite chlapci 10 let a Alice Anderlová v kumite dívky 16 – 18 let.

Před samotným mistrovstvím proběhlo celosvětové gasshuku JKA WF pod vedením japonskych instruktoru Uekiho, Oishiho, Imamury, Imury, Ogury, Naky a Okumy. V ramci gasshuku byly i zkoušky na mezinárodni licence rozhodčího, instruktora a zkušebního komisaře.

Úspešně jsem absoluvoval zkoušky na třídu B JKA WF jako rozhodčí což je druhá nejvysšší celosvětova licence a též zkoušku na licenci zkušebního komisaře C což mě opravňuje udělovat technické stupně kdekoli na světě.

Vratím se k výsledkům

Míra Hovorka v kategorii 10 letých v kata prošel do druhého kola, kde prohrál po výborném výkonu v opakovane kata s japoncem.

V kumite Míra zabojoval a obsadil celkové 5 místo, kdy se vypořádal i s japonským zavodníkem a jen jedna výhra ho dělila od bronzové medaile. Prohrál až s finalistou této kategorie. Jeho výkon lze hodnotit jen pozitivně, kdy prázdniny obětoval přípravě a bylo to znát. Podal perfektní výkon kdy se z 107 závodníků dostal až do 8mi členné semifinálové skupiny a v té obsadil 5té místo hned za těmi medailovými.

Alice vypadla ve druhém kole, kdy vlastníma chybama se připravila o lepší umístění. Bohužel ani neposlechla pokynu kouče, což jí stálo lepší umístění. Její výkon a hlavně přístup je pro mne velkým zklamáním.

David

Fotogalerii najdete zde.