• English
  • header-n2
  • header-n3
  • header-n1
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • foto5
  • foto2
  • foto7
Trénujeme

Prachatice:

po 17:30 - 19:00
st  17:30 - 19:00

Vimperk:

čt  17:30 - 19:30

Čkyně:

st  18:00 - 19:00
pá 17:30 - 19:00

Více informací zde.


Facebook

5 dny  

Karatedo klub Tsunami Prachatice

Včera se konaly oddílové závody pro nejmenší a začínající členy oddílu.
Všichni si zaslouží pochvalu za odhodlání, které do závodění dali.
Velké poděkování patří rodičům za podporu a starším závodníkům za koučování (vyzkoušeli si, že ani koučovat není úplně jednoduché).
Gratulace všem, kdo se umístil na předních pozicích!
... VíceMéně

Jdi na FB
Jdi na FB

Z technických důvodů se středeční (5.12.) a páteční (7.12.) trénink ve Čkyni ruší. ... VíceMéně

Jdi na FB

Galerie reprezentace

Alice Andrlová

Narozená: 3.7.2001

Sportovní úspěchy :

Mezinárodní:
2. místo – kumite ml.žákyně BRH, Salzburk – Rakousko – Austrian Junior Open (Salzburg-Wals, Rakousko
1. místo – kumite st.žákyně BRH, Lucemburk – Lucembursko – Otevřené mistrovství Lucemburska
3. místo – kumite st.žákyně, Zurich – Švýcarsko – 2013
2. místo – kumite st.žákyně BRH, Euro cup Poreč – Chorvatsko – 2012

ČR:
2. místo – kumite ml.dorost, NP Praha JKA 2015
3. místo – kumite st.žákyně BRH, Brno – mistrovství ČR –2014
2. místo – kumite st.žákyně BRH, Hodonín- NP – 2014
1. místo – kumite ml.žákyně BRH, Brno – mistrovství ČR -2013
1. místo – kumite ml. Žákyně BRH, Brno – mistrovství ČR- 2012
1. místo – kumite ml.žákyně – BRH, Hustopeče – NP – 2012

Krajský přebor:
1. místo – kumite st.žákyně, Krajský přeborník – 2013
1. místo – kumite ml.žákyně, Krajský přeborník – 2012
2. místo – kumite ml.žákyně, Krajský přebor – 2011

František Vorel

1.KYU JKA Karate
Závodník – kategorie senioři
Narozen : 1984
Karate trénuje od roku : 1993

Kvalifikace :
Trenér III.třídy
rozhodčí třídy D JKA ČR

Sportovní úspěchy :
Vicemistr ČR 1997 – kata družstev
1.místo MR ČR 1999 – kumite jednotlivci
1.místo MR ČR 2000 – kumite jednotlivci
1.místo MR ČR 2002 – kumite jednotlivci
2.místo MR ČR 2001 – kumite jednotlivci
2.místo MR ČR 2003 – kumite jednotlivci
3.místo MR ČR 2000 – kata družstev
3.místo MR ČR 2001 – kata jednotlivci
3.místo ME ESKA 2002 – kumite družstev
9.místo MS WSKA 2003 – kumite jednotlivci
1.místo – 2006 – Národní liga družstev JKA karate
1.místo I.NP 2009 – kumite jednotlivci

Jakub Diepold

3.KYU JKA Karate
Závodník – kategorie mladší dorostenec
Narozen :1995
Karate trénuje od roku : 2004

Sportovní úspěchy :
2.místo KP JČ 2006 – kumite mladší žáci
1.místo 4. kolo KL 2006 – kata mladší žáci
2.místo 4. kolo KL 2006 – kumite mladší žáci -35kg
3.místo MR ČR JKA 2006 – kumite mladší žáci

Karel Nový

3.KYU JKA Karate
Závodník – kategorie mladší dorostenec
Narozen :1994
Karate trénuje od roku : 2003

Sportovní úspěchy :
3.místo KL – 2005-kumite-Prachatice
2.místo KL – 2006-kumite-Prachatice
3.místo KP – 2006-kumite-J.Hradec
2.místo KL – 2007-kumite-Prachatice
2.místo KL – 2008-kumite-Prachatice

Jiří Hrdlička

3.KYU JKA Karate
Závodník – kategorie mladší dorostenec
Narozen :1995
Karate trénuje od roku : 2004

Sportovní úspěchy :
2.místo KL 2007 – kata starší žáci
3.místo KL 2007 – kumite starší žáci
3.místo II.NP 2009 – kata mladší dorostenci

Puran Rayamajhi

6.KYU JKA Karate
Závodník – kategorie mladší dorostenec
Narozen :1994
Karate trénuje od roku : 2004

Sportovní úspěchy :
2.místo KP JČ 2006 – kata mladší žáci
3.místo 4. kolo KL 2006 – kumite mladší žáci -40kg
3.místo – 1. kolo KL 2006 – kata team MDi
2.místo – KP JKA – kata mladší žáci
1.místo – 3. kolo KL 2007 – kata mladší žáci
2.místo – 3. kolo KL 2007 – kata team MDi

Michal Řezníček

5.KYU JKA Karate
Závodník – kategorie mladší dorostenec
Narozen :1992
Karate trénuje od roku : 2004

Sportovní úspěchy :
3.místo – 1. kolo KL 2006 – kata team MDi
3.místo – 1. kolo KL 2007 – kata team MDi
2.místo – 1. kolo KL 2007 – kumite MDi -45kg
2.místo – 3. kolo KL 2007 – kata team MDi

Jan Vopátek

3.KYU WKF
Závodník – kategorie junior – 70kg
Narozen : 1990
Karate trénuje od roku : 2002
Záliby: karate, sport

Sportovní úspěchy :
2004 – 3. kolo krajské ligy(MDi) – 1. místo v kumite – 65 kg, 1.místo v kata, 1.místo katateam MDi
2004 – NP žactva a mladsiho dorostu v Usti n. Labem : 3. místo kata team
2004 – KP Mládeže : 1. místo kumite, 2. místo kata
2006 – Mistrovství ČR mládeže a juniorů WKF karate – dorost do 75kg – 4. místo
2007 – Mistrovství ČR mládeže a juniorů WKF karate – kata team jun. – 1. místo
2007 – North Bohemia Cup – 3. místo kata Di, 3. místo kumite Di -75 kg, 2. místo kata team Di
2008 – MR ČR FSKA – 2. místo kata team junioři, 3. místo „modelové situace“
2009 – MR ČR FSKA – 3. místo kata team muži, 3. místo kata duo, 1. místo „modelové situace“