• 01
  • 00
  • 04
  • 00
  • 03
  • b02
  • 06
  • IMG_6410-1
  • 02
  • 03
  • 04
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Trénujeme

Prachatice:

po 17:30 - 19:00
st  17:30 - 19:00

Vimperk:

út 16:30 - 18:00
čt  17:00 - 18:30

Contact us for more information.


Podporují nás:










se spolupodílí na financování činnosti našeho oddílu.
Z finančních prostředků Jihočeského kraje je hrazeno startovné a cestovné na ME, MS, MČR, NP.


Facebook
REFERENCE:

Jako maminka dítěte s vrozenými problémy s páteří a zrakem jsem dlouho hledala sportovní aktivitu, která by mu nejen prospívala po fyzické stránce, ale zároveň podporovala jeho psychický rozvoj, sebevědomí a radost z pohybu. V Karatedo klubu Tsunami Prachatice jsme našli přesně to, co jsme hledali.
Pravidelné tréninky mají velmi pozitivní vliv na jeho zdravotní stav. Zlepšení držení těla, koordinace pohybů a celkové kondice pozoruji nejen já jako rodič, ale oceňují ho také odborníci, fyzioterapeuti.
Velmi si vážím toho, že zde nikdo nedělá rozdíly mezi dětmi. Každé dítě je přijímáno takové, jaké je, a trenéři dokáží přizpůsobit přístup jeho možnostem. Díky tomu se moje dítě cítí součástí kolektivu, získává nové zkušenosti, sebevědomí a radost z vlastních pokroků.
Karate zde není jen sportem, ale také cestou k budování disciplíny, respektu, vytrvalosti a zdravého sebevědomí. Jsem velmi vděčná, že moje dítě může být součástí klubu, kde je podporováno, motivováno a respektováno bez ohledu na svá omezení.
Děkuji všem trenérům a vedení klubu za jejich profesionalitu, přístup a trpělivost.
*************
Už dlouho nás něco tak obrovský nebavilo. Konečně máme něco, co můžeme dělat společně a hlavně v partě super lidí. Na každý trénink se neskutečně těšíme a ten pocit pak....k nezaplacení. Takže velké díky trenérům.
Zuzka, Petr a Patrik

Aktuality 2009

Veliké díky !!!!

Jak již bývá zvykem, vždy na konci roku se hodnotí právě končící rok. Dovolte mi všichni, abych troškou do mlýna v hodonocení roku 2009 přispěl i já. Myslím, že tento rok byl pro náš klub velice úspěšný a to hlavně co se týče rozvoje. Začali fungovat dvě nová doja a to ve Volarech a Lhenicích, čímž náš klub přesáhl magickou 200ku členů. Co se týče již dříve fungujících dojo, tak ty stabilně fungují a to díky lidem, kteří na tom mají největší podíl.

Chtěl bych tedy touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli a podílí na skvělém fungování dojo Vimperk a Čkyně. Nechtěl bych na nikoho zapomenout , ale dovolím si jenom přece speciálně poděkovat Blance Kociánů, která vedla přípravku Vimperk, Liborovi Vejtasů, který vedl přípravku Čkyně, dále pak Jirkovi Novotných, Radkovi Vejtasů a v neposlední řadě člověku, který toho pro náš klub udělal strašně moc a tím je Jirka Caisů !!

Ze srdce děkuji všem jmenovaným i nejmenovaným a přeji si, aby naše přátelství a spolupráce vydržela co nejdéle.

Vánoční přání

Máme hezké české zvyky, nechceme ty z Ameriky, žádný krocan ani půl, kapr patří na náš stůl. Krásné dárky plná bříška, máme přeci od Ježíška, proto můžem kopnout směle Santa Clause do ….. :o))))) Krásné svátky vánoční a úspěšný Nový rok Vám všem za náš klub přeje……trenér s rodinou.

Zkoušky na STV kyu a vánoční besídka klubu

Dne 22. prosince 2009 se budou ve Vimperském Dojo v ZŠ T.G.Masaryka konat zkoušky na STV kyu a to od 17,00 hodin. Všichni zájemci o zkoušky musí mít budopas s platnou lékařskou prohlídkou ne starší jednoho roku a známku na rok 2009.

Téhož dne tzn. 22. prosince 2009 se bude od 18,00 hodin v sále restaurace “ Hamajda “ u zimního stadionu, konat oddílová besídka. Zváni jsou všichni členové a nejen ti, srdečně jsou zváni i rodiče a přátelé našeho klubu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a možná přijde i Ježíšek …:o))

ME ESKA – Wells, Rakousko 2009

Poslední víkend v listopadu, se konalo ME ESKA v Rakouském Wallsu. Kromě reprezentace České republiky, se této akce účastnil i náš trenér,který požádal o možnost složení mezinárodní zkoušky, opravňující účast jako rozhodčí na mezinárodních soutěžích organizace ESKA. Jak již byl dříve upozorněn, tyto zkoušky, byly velice náročné a to nejen z hlediska nutné jazykové vybavenosti všech adeptů, tak i znalosti kata i kumite v praktické zkoušce. Zkouška se skládala ze tří částí a to : 1. teoretické školení, 2. praktická zkouška kata a kumite a za 3. praktické rozhodování v rámci eliminací na ME. Další rarita byla, že zkoušky byly rozděleny na kata a kumite, což znamenalo, že uchazeči složily zkoušky buď na kumite, kata či na obojí. Z 18 nových uchazečů, splnilo kriteria pro udělení licence mezinárodního rozhodčího třídy B pro kata i kumite, pouze 4, mezi něma je i náš trenér David Havlík. Pro zajímavost, 8 uchazečů u zkouškách vůbec neuspělo, zbytek uspěl jen na kata, nebo jen na kumite. I toto je důkaz toho, že náš oddíl je v rukou kvalitního trenéra, získávajícího zkušenosti ze zahraničí a to nejen ze soutěží, které nám pak svým nezapomenutelným způsobem předává.

Mireček „dědek“ Věříš

NEWS….

Počínaje 1. listopadem roku 2009, je otevřeno nové dojo a to ve Lhenicích. Tréninky se konají pod vedením Venci Bromů za pomoci Radka Svatého. Cvičí se každé pondělí od 16,00 – 17,30 hodin v tělocvičně ZŠ Lhenice.

Mistrovství ČR JKA karate – Tábor 2009

Všichni, kteří se kvalifikovali v kategorii mladší dorostenci, vypadli bohužel v 1. kole. Na MR ČR se kvalifikuje max. 16 nejlepších závodníků v jednotlivých kategoriích. V kategorii masters David Havlík skončil o 0,1 bodu v kata z 10 závodníků za bronzovým stupínkem tzn. 4. místo. Lepší byli jen medailisti ze seniorské kategorie z toho dva reprezentanti Richard Růžička a Honza Steklý resp. Petr Cibulka V kumite masters obsadil 3.místo, kdy se o lepší umístění připravil sám, když způsobil tržnou ránu ( která se šila ) a hodil soupeře a byl vyloučen. Vzhledem k tomu, že to již ale bylo ve finálových bojích, tak z toho bylo již zmiňované 3. místo, ale mohlo z toho být klidně 2 či 1 :o(((( Tak snad příště …… V kumite startovalo 10 závodníků a také medailsti ze seniorské kategorie či reprezentanti jako Pert Cibulka či Jiří Kábrt. Takže soutěž to byla velice kvalitně obsazená.