• Čeština
  • header-n2
  • header-n3
  • header-n1
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • foto5
  • foto2
  • foto7

Trainings

Prachatice:

po 17:30 - 19:00
st  17:30 - 19:00

Vimperk:

čt  17:30 - 19:30

Čkyně:

st  18:00 - 19:00
pá 17:30 - 19:00

Contact us for more information.


Facebook

Správné vstávání ze seiza dle Senseie Naky... ... VíceMéně

How to stand up after Shomen ni rei , By Naka Tatsuya #shotokan #karate

Jdi na FB

Tak letošní Gasshuku nám opět uteklo jako voda. Za náš oddíl mohu říci, že se tento mezinárodní seminář, který se tentokrát konal v Kadani, velice povedl. Špičková organizace, přínosné tréninky, jako vždy milí instruktoři, kteří, i když se stále usmívali, nám dali na trénincích pořádně zabrat. Ale hlavně, jako každý rok zde nechyběla skvělá atmosféra, která může nastat snad jen na těchto kláních; sešlo se přes 300 lidí s cílem si zacvičit karate, a tento společný zájem nás jako vždy všechny skvěle utužoval jako kolektiv. Přijeli účastníci ze všech koutů nejen Česka, ale i Evropy, ba dokonce i několik účastníků z asijského Ruska.
Co se týče našeho oddílu, Gasshuku se zúčastnilo 12 lidí. Děti byly z tréninků nadšené (neméně my dospělí), a mimo ně měly o zábavu také postaráno. Přes den jezdily na výlety, koupaly se, a večer následovaly akce jako např. pyžamová párty. :)
Za sebe mohu říct, že by stačilo už jen pár dní na dozahojení těla, a dal bych si to klidně celé znovu ;) Teď nezbývá, než trénovat a pilovat, abychom na dalším ročníku nezaostávali a mohli se zase posunout o krok dál...
Za celý oddíl velké díky organizátorům, mistrům, ale i ostatním účastníkům za jeden z nejlépe strávených týdnů v roce!!
Oss, Hrdlis :)
... VíceMéně

Jdi na FB

A ještě jedna vzpomínka na Japonské instruktory, kteří se nám letos v rámci Gasshuku věnovali. Oss !! ... VíceMéně

Jdi na FB

Seminar with shihan Masao Kawasoe, Lollar, Germany

There was a seminar on 17.-18. September 2005 in Lollar, Germany, with shinan Masao Kawasoe 8th DAN Shotokan Karate, who is in a position of chief instructor I.T.K.F Europe and is also technical guarantee of style shotokan for Europe.

As one of our members received invitation to this seminar from Mr. Dinu, who is a chief instructor of the team organizing this seminar, and Mr. Kawasoe is said to have a brilliant technique and be a modest person. Mr. David Havlík together with Mr.Ruzicka decided to visit this seminar and establish closer relationship with the organizing team.

It was an incredible experience being able to train with the person, who was described by Mr.Nakayama as a best karateku technically equipped person he has ever seen. Even at first presented practices it was quite visible, that the reputation was correct and it has continued in such manner throughout the whole seminar.