• Čeština
  • header-n2
  • header-n3
  • header-n1
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • foto5
  • foto2
  • foto7

Trainings

Prachatice:

po 17:30 - 19:00
st  17:30 - 19:00

Vimperk:

čt  17:30 - 19:30

Čkyně:

st  18:00 - 19:00
pá 17:30 - 19:00

Contact us for more information.


Facebook

22 hodin  

Karatedo klub Tsunami Prachatice

13. 10. 2018 Kadaň ... VíceMéně

Jdi na FB

23 hodin  

Karatedo klub Tsunami Prachatice

Včera, v sobotu 13. 10., se v Kadani konalo 2. kolo národního poháru dorostu a seniorů, a 2. kolo národní ligy žáků a dorostu.

Na národním poháru jsme měli zastoupení v Jirkovi Hrdličkovi v kategorii mužů. V kata se mu podařilo se probojovat jen mezi osm nejlepších, v kumite se mu však dařilo, bez jediného prohraného zápasu národní pohár vyhrál a ukázal tak, že i po roce pauzy je s ním třeba počítat.

V národní lize jsme měli jeden žákovský tým. Mirďa byl nasazován do kata i kumite. Na výkonu se podepsala jeho nedávná operace, ale na to, že jen den předtím začal teprve běhat, podal výborné výkony.
Míša šla také obě disciplíny a odjela si jako jediná slečna v týmu nejvíc zápasů. Ještě se má hodně co učit, ale vzorně poslouchala rad coache a rvala se jako lvice.
Lukáš, přestože byl menší než většina soupeřů, bojoval s plným nasazením, a nebyl na něm znát žádný strach ani respekt. V obou disciplínách podal slušný výkon.
Honzík si rovněž zkusil disciplíny obě. Na to, kolik už má zkušeností, podal výkon průměrný, ale nic, na čem by se nedalo zamakat.
Všechny děti bojovaly s plným nasazením až do konce, i přestože měly kolem deseti duelů.

Všem díky za vzornou reprezentaci oddílu, a obrovský dík rodičům za jejich podporu a čas!

Největší dík patří Mírovo a Míši mamince Lucce, která vše dokumentovala, pomáhala s coachováním týmu, a poskytla celému týmu velkou psychickou podporu.

Nyní nás čeká příprava na kvapem se blížící mistrovství republiky...
... VíceMéně

Jdi na FB

Dnes II.NP dorostenců a seniorů a 2.kolo ligy žáků v Kadani ... VíceMéně

Jdi na FB

Seminar with shihan Masao Kawasoe, Lollar, Germany

There was a seminar on 17.-18. September 2005 in Lollar, Germany, with shinan Masao Kawasoe 8th DAN Shotokan Karate, who is in a position of chief instructor I.T.K.F Europe and is also technical guarantee of style shotokan for Europe.

As one of our members received invitation to this seminar from Mr. Dinu, who is a chief instructor of the team organizing this seminar, and Mr. Kawasoe is said to have a brilliant technique and be a modest person. Mr. David Havlík together with Mr.Ruzicka decided to visit this seminar and establish closer relationship with the organizing team.

It was an incredible experience being able to train with the person, who was described by Mr.Nakayama as a best karateku technically equipped person he has ever seen. Even at first presented practices it was quite visible, that the reputation was correct and it has continued in such manner throughout the whole seminar.