• Čeština
  • header-n2
  • header-n3
  • header-n1
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • foto5
  • foto2
  • foto7

Trainings

Prachatice:

po 17:30 - 19:00
st  17:30 - 19:00

Vimperk:

čt  17:30 - 19:30

Čkyně:

st  18:00 - 19:00
pá 17:30 - 19:00

Contact us for more information.


Facebook

V březnovém vydání časopisu Fighter´s vyšel rozhovor s ruským reprezentačním trenérem Viktorem Sergejevičem Mashchenkem, který si můžete přečíst i na webu JKA ... VíceMéně

v březnovém vydání časopisu Fighter´s vyšel rozhovor s ruským reprezentačním trenérem Viktorem Sergejevičem Mashchenkem, který si můžete přečíst i na našem webu www.jka.cz/pr...

Jdi na FB

Včera, 18.3., se v Praze konalo první letošní kolo národního poháru žactva a juniorů, první kolo národní ligy dorostu a seniorů. V obou soutěžích jsme měli své zastoupení.
V nároďáku startovali Mirďa Hovorka a Honzík Kuthan za mladší žáky v kata i v kumite, ve starších žácích jsme měli zastoupení ve Zdendovi Vejtasů a Andrejka Hiklová nás zastupovala v kata za juniorky.
Míra Hovorka podal výborný hezký výkon v kata i v kumite, v obou disciplínách však vypadl těsně před šestnáctkou. Honzík v kata kvůli technickým rozdílům WKF, které trénuje, a JKA, vypadl hned, v kumite se mu však podařilo se probojovat velice početnou kategorií až do semifinále.
Pro Zdendu byl národní pohár premiérou a velice viditelně na něm zapracovaly nervy, takže i když bez postupu, byly pro něj závody hlavně zkušeností.
Ája v kata podala velice chvályhodný výkon, i přes to bohužel skončila již v semifinále.
Odpoledne se konala liga družstev, kde Jirka startoval za tým Karlových Varů, a pomohl mu bilancí dvou výher a jedné prohry k vítězství celého kola.

Velké díky rodičům za pomoc v korigování a hlídání nejmladších závodníků, Lucce díky za fotky :)
... VíceMéně

Jdi na FB

Seminar with shihan Masao Kawasoe, Lollar, Germany

There was a seminar on 17.-18. September 2005 in Lollar, Germany, with shinan Masao Kawasoe 8th DAN Shotokan Karate, who is in a position of chief instructor I.T.K.F Europe and is also technical guarantee of style shotokan for Europe.

As one of our members received invitation to this seminar from Mr. Dinu, who is a chief instructor of the team organizing this seminar, and Mr. Kawasoe is said to have a brilliant technique and be a modest person. Mr. David Havlík together with Mr.Ruzicka decided to visit this seminar and establish closer relationship with the organizing team.

It was an incredible experience being able to train with the person, who was described by Mr.Nakayama as a best karateku technically equipped person he has ever seen. Even at first presented practices it was quite visible, that the reputation was correct and it has continued in such manner throughout the whole seminar.