• English
  • header-n2
  • header-n3
  • header-n1
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • Gasshuku Prachatice 2015
  • foto5
  • foto2
  • foto7
Trénujeme

Prachatice:

po 17:30 - 19:00
st  17:30 - 19:00

Vimperk:

čt  17:30 - 19:30

Čkyně:

st  18:00 - 19:00
pá 17:30 - 19:00

Více informací zde.


Facebook

23 hodin  

Karatedo klub Tsunami Prachatice

13. 10. 2018 Kadaň ... VíceMéně

Jdi na FB

24 hodin  

Karatedo klub Tsunami Prachatice

Včera, v sobotu 13. 10., se v Kadani konalo 2. kolo národního poháru dorostu a seniorů, a 2. kolo národní ligy žáků a dorostu.

Na národním poháru jsme měli zastoupení v Jirkovi Hrdličkovi v kategorii mužů. V kata se mu podařilo se probojovat jen mezi osm nejlepších, v kumite se mu však dařilo, bez jediného prohraného zápasu národní pohár vyhrál a ukázal tak, že i po roce pauzy je s ním třeba počítat.

V národní lize jsme měli jeden žákovský tým. Mirďa byl nasazován do kata i kumite. Na výkonu se podepsala jeho nedávná operace, ale na to, že jen den předtím začal teprve běhat, podal výborné výkony.
Míša šla také obě disciplíny a odjela si jako jediná slečna v týmu nejvíc zápasů. Ještě se má hodně co učit, ale vzorně poslouchala rad coache a rvala se jako lvice.
Lukáš, přestože byl menší než většina soupeřů, bojoval s plným nasazením, a nebyl na něm znát žádný strach ani respekt. V obou disciplínách podal slušný výkon.
Honzík si rovněž zkusil disciplíny obě. Na to, kolik už má zkušeností, podal výkon průměrný, ale nic, na čem by se nedalo zamakat.
Všechny děti bojovaly s plným nasazením až do konce, i přestože měly kolem deseti duelů.

Všem díky za vzornou reprezentaci oddílu, a obrovský dík rodičům za jejich podporu a čas!

Největší dík patří Mírovo a Míši mamince Lucce, která vše dokumentovala, pomáhala s coachováním týmu, a poskytla celému týmu velkou psychickou podporu.

Nyní nás čeká příprava na kvapem se blížící mistrovství republiky...
... VíceMéně

Jdi na FB

Dnes II.NP dorostenců a seniorů a 2.kolo ligy žáků v Kadani ... VíceMéně

Jdi na FB

Grand Prix Kadaně

Kvalifikací na ME bylo Grand Prix Kadaně. Tyto závody byly brány jako poslední příprava před ME JKA v Srbsku. Těch se zúčastnili nejen nominovaní závodníci na ME, ale celý závodní tým Tsunami ve složení Míra Hovorka, Jan Kuthan, Lukáš Appelt, Andrea Hiklova a Míša Hovorkova.

„Pro některé to byla poslední prověrka výkonnosti, pro jiné sbírání zkušeností. Nicméně to byly závody s mezinárodní účastí a o to větší radost byla našich medailistů. Kata tým ve složení Jan Kuthan, Lukáš Appelt a Míra Hovorka obsadil třetí místo. Dále pak Míra Hovorka bral v kata první místo v kategorii jedenáctiletých, druhé v kumite a stal se vítězem kombinace,“ shrnul výsledky z Kadaně trenér David Havlík a poděkoval jak závodníkům za výkony, tak trenérům za jejich přípravu.