čt  17:00 - 18:30

Contact us for more information.

Podporují nás:

se spolupodílí na financování činnosti našeho oddílu.
Z finančních prostředků Jihočeského kraje je hrazeno startovné a cestovné na ME, MS, MČR, NP.

Facebook
REFERENCE:
Už dlouho nás něco tak obrovský nebavilo. Konečně máme něco, co můžeme dělat společně a hlavně v partě super lidí. Na každý trénink se neskutečně těšíme a ten pocit pak....k nezaplacení. Takže velké díky trenérům. Zuzka, Petr a Patrik

Anketa „Nejúspěšnější sportovec Jihočeského kraje“

Dne 26.dubna 2023 v krásném prostředí Alšovo jihočeské galerii v zámecké jízdárně zámku Hluboká nad Vltavou proběhlo vyhlašování ankety pořádané Jihočeskou krajskou organizací ČUS a Gymnáziem Česká v Českých Budějovicích. Jednalo se o vyhlašování sportovců v kategoriích do 15 a pak do 19 let.

Náš kata tým ve složení Lukáš Appelt, Míra Hovorka a Tony Nguyen byl za své výsledky v loňském roce nominován v kategorii týmů do patnácti let. Kluci měli opravdu vydařenou sezonu, kdy se stali Mistry republiky, na Hungaria Open v Budapešti získali druhé místo, na Velké ceně Klášterce nad Ohří také druhé místo a na Národním poháru byli první.

Nominováno a oceněno bylo spousta vynikajících sportovců zabývajících se různými sporty. Úžasným zážitkem bylo i předávání ocenění z rukou jednak významných politických představitelů, ale hlavně pak našich medailových olympioniků.

Nakonec na prvním místě mezi týmy do 15 let skončil Sport klub RB (aerobic), na druhém náš kata tým a na třetím volejbalový tým starších žáků České  Budějovice. Všem patří velká gratulace a našim klukům obrovský dík za tak skvělou reprezentaci našeho klubu!